Узбекнефтегаз Узатлетикс
(+998 71) 241-13-65
email: FLAU@exat.uz uzb@mf.worldathletics.org
Проспект И. Каримова д.98 А
Citius, Altius, Fortius!
Главная  Новости  Расписание соревнований

Расписание соревнований

« Назад

16.02.2023 15:49

 

 

ЎЗБЕКИСТОН ЧЕМПИОНАТИ ВА U18 ЎРТАСИДА ЎЗБЕКИСТОН ЧЕМПИОНАТИ  ДАСТУРИ

(Тошкент шаҳри, Республика Олимпия ва паралимпия спорт турларига тайёрлаш маркази манежи, 21-24 февраль 2023 йил)

Вақти

Тур номи

Жинси

Босқич

1 КУН, 22 февраль, ЧОРШАНБА

09:00

60 м

Эркаклар

7 кураш

09:10

60 м

U18 ёшлар

7 кураш

09:30

60 м га ғовлар оша

U18 қизлар

Дастлабки босқич

09:30

Ядро итқитиш

Аёллар

Финал

09:40

60 м га ғовлар оша

Аёллар

Дастлабки босқич

09:40

Узунликка сакраш

Эркаклар,U18 ёшлар

7 кураш

09:50

60 м га ғовлар оша

U18 ёшлар

Дастлабки босқич

10:05

60 м га ғовлар оша

Эркаклар

Дастлабки босқич

10:30

60 м

U18 қизлар

Дастлабки босқич

10:50

60 м

Аёллар

Дастлабки босқич

11:00

Ядро итқитиш

Эркаклар,U18 ёшлар

7 кураш

11:15

60 м

U18 ёшлар

Дастлабки босқич

11:30

Узунликка сакраш

Аёллар

Финал

11:40

60 м

Эркаклар

Дастлабки босқич

12:00

Мусобақанинг очилиш маросими

12:10

2000 м тўсиқлар оша

U18 қизлар

Финал

12:25

2000 м тўсиқлар оша

U18 ёшлар

Финал

12:40

Баландликка сакраш

Эркаклар,U18 ёшлар

7 кураш

12:40

2000 м тўсиқлар оша

Аёллар

Финал

12:55

2000 м тўсиқлар оша

Эркаклар

Финал

13:00

Ядро итқитиш

Эркаклар

Финал

13:20

Узунликка сакраш

Эркаклар

Финал

14:00

60 м га ғовлар оша

U18 қизлар

Финал

14:15

60 м га ғовлар оша

Аёллар

Финал

14:30

60 м га ғовлар оша

U18 ёшлар

Финал

14:45

60 м га ғовлар оша

Эркаклар

Финал

15:00

Уч хатлаб сакраш

U18 қизлар

Финал

15:05

800 м

U18 қизлар

Финал югуриш

15:20

800 м

Аёллар

Финал югуриш

15:35

800 м

U18 ёшлар

Финал югуриш

15:50

800 м

Эркаклар

Финал югуриш

16:10

60 м

U18 қизлар

Финал

16:20

60 м

Аёллар

Финал

16:20

Уч хатлаб сакраш

U18 ёшлар

Финал

16:30

60 м

U18 ёшлар

Финал

16:40

60 м

Эркаклар

Финал

17:00

Эстафета 4х400 м

U18 қизлар

Финал

17:15

Эстафета 4х400 м

Аёллар

Финал

17:30

Эстафета 4х400 м

U18 ёшлар

Финал

17:45

Эстафета 4х400 м

Эркаклар

Финал

2 КУН, 23 февраль, ПАЙШАНБА

09:30

60 м га ғовлар оша

Эркаклар

7 кураш

09:40

60 м га ғовлар оша

U18 ёшлар

7 кураш

10:00

400 м

U18 қизлар

Дастлабки босқич

10:00

Уч хатлаб сакраш

Аёллар

Финал

10:30

400 м

Аёллар

Дастлабки босқич

11:00

400 м

U18 ёшлар

Дастлабки босқич

11:30

400 м

Эркаклар

Дастлабки босқич

11:30

Узунликка сакраш

U18 ёшлар

Финал

11:30

Лангар чўп билан сакраш

Эркаклар,U18 ёшлар

7 кураш

12:00

1500 м

U18 қизлар

Финал югуриш

12:00

Ядро итқитиш

U18 қизлар

Финал

12:15

1500 м

Аёллар

Финал югуриш

12:30

1500 м

U18 ёшлар

Финал югуриш

12:45

1500 м

Эркаклар

Финал югуриш

13:10

400 м

U18 қизлар

Финал

13:20

400 м

Аёллар

Финал

13:30

400 м

U18 ёшлар

Финал

13:30

Ядро итқитиш

U18 ёшлар

Финал

13:30

Лангар чўп билан сакраш

Аёллар,U18 қизлар

Финаллар

13:30

Лангар чўп билан сакраш

Эркаклар,U18 ёшлар

Финаллар

13:40

400 м

Эркаклар

Финал

14:10

1000 м га

Эркаклар,U18 ёшлар

7 кураш

14:30

Эстафета 4х200 м

U18 қизлар

Финал

14:50

Эстафета 4х200 м

Аёллар

Финал

15:00

Баландликка сакраш

Аёллар,

U18 қизлар

Финал

15:10

Эстафета 4х200 м

U18 ёшлар

Финал

15:30

Эстафета 4х200 м

Эркаклар

Финал

3 КУН, 24 февраль, ЖУМА

09:00

60 м га ғовлар оша

Аёллар

5 кураш

09:05

60 м га ғовлар оша

U18 қизлар

5 кураш

09:20

Баландликка сакраш

Эркаклар,U18 ёшлар

Финаллар

09:20

200 м

U18 қизлар

Дастлабки босқич

09:40

200 м

Аёллар

Дастлабки босқич

10:00

200 м

U18 ёшлар

Дастлабки босқич

10:20

Баландликка сакраш

Аёллар,U18 қизлар

5 кураш

10:20

200 м

Эркаклар

Дастлабки босқич

10:40

3000 м

U18 қизлар

Финал югуриш

10:50

3000 м

Аёллар

Финал югуриш

11:00

Ядро итқитиш (4кг)

Аёллар,U18 қизлар

5 кураш

11:00

3000 м

U18 ёшлар

Финал югуриш

11:10

3000 м

Эркаклар

Финал югуриш

11:30

200 м

U18 қизлар

Финал

11:40

Уч хатлаб сакраш

Эркаклар

Финал

11:40

200 м

Аёллар

Финал

11:50

200 м

U18 ёшлар

Финал

12:00

200 м

Эркаклар

Финал

12:50

Узунликка сакраш

Аёллар,U18 қизлар

5 кураш

12:25

Эстафета 4х400 м

Аралаш (Чемпионат, U18)

Финаллар

13:20

800 м га югуриш

Аёллар,U18 қизлар

5 кураш

13:40

Узунликка сакраш

U18 қизлар

Финал

Иштирокчиларни қабул қилиш бўйича қабул ҳай’ати, Тошкент шаҳар Республика олимпия ва паралимпия спорт турларига тайёрлаш марказида  21-февраль куни соат 10:00 дан 16:00 гача ишлайди. (Тошкент шаҳри ва Тошкент вилояти жамоаларининг рўйхатдан ўтиши соат 10:00 дан 11:00 гача, колган жамоалар эса 11.00 дан 16.30 гача).

Жамоа вакилларининг йиғилиши ҳакамлар ҳай’ати билан биргаликда 21-февраль куни соат 17:00 да Республика олимпия ва паралимпия спорт турларига тайёрлаш маркази манежида ҳакамлар хонасида бўлиб ўтади. 


Расписание чемпионатов Азии
Расписание Бриллиантовой лиги Ванды на 2024 год Сямынь (Китай) 20 апреля, Шанхай (Китая) 27 апреля, Доха (Катар) 10 мая, Рабат (Марокко) 19 мая, Юджин (США) 25 мая, Осло (Норвегия) 30 мая, Стокгольм (Швеция) 2 июня, Париж (Франция) 7 июля, Монако 12 июля, Лондон (Великобритания) 20 июля, Лозанна (Швейцария) 22 августа, Хожув (Польша) 25 августа, Рим Италия 29 августа, Цюрих (Швейцария) 5 сентября, Брюссель (Бельгия) Финал 13 и 14 сентября
XXXIII Олимпийские игры Город Париж, Франция, 2 августа - 11 августа 2024 год, 33-е по счёту летние Олимпийские игры.
Чемпионат мира U20 Лима станет первым городом в Перу, где пройдет чемпионат мира по легкой атлетике. В 2024 году с 27 по 31 августа здесь пройдут соревнования среди юниоров U20.
6–е Азиатские игры в закрытых помещениях Паназиатские мультиспортивные мероприятия пройдут с 21 по 30 ноября 2024 года в столице Таиланда Бангкоке и провинции Чонбури
Чемпионат мира в закрытом помещении 21 - 23 марта, 2025 год, Нанкин (Китай)
World Athletics Relays Всемирная эстафета пройдет в китайском городе Гуанджоу в 2025 году с 10 по 11 мая
Чемпионат Мира по легкой атлетике ХХ по счету Чемпионат Мира пройдет в 2025 году с 13 по 21 сентября в столице Японии Токио. Здесь в 1991 году проходил III Чемпионат мира, который запомнился соревнованиями в прыжках длину, где победил Майкл Пауэлл с мировым рекордом – 8,95, результат продолжает оставаться мировым рекордом по настоящее время.
Asian Youth Games Пройдут в городе Ташкенте с 10 по 25 сентября 2025 года
Всемирные Игры Дружбы Москва, Екатеринбург.
World Atletics Road Running Championships Чемпионат мира по шоссейному бегу пройдет в Сан-Диего, Калифорния, в 2025 году.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
НАШИ ПАРТНЕРЫ:
Партнер 1
Партнер 2
Партнер 3
Партнер 4
Партнер 5